Září 2014

10 mích nej Monster High

12. září 2014 v 19:51
Na 1. místě je samozřejmě Jane Boolittle.
Já jsem si Jane oblíbila z důvodu jedné věci je stydlivá a já také ale když píši na blog tak jako kdyby ta stydlivost ze mě spadla.

Kluci jsou praštění

10. září 2014 v 20:24
Ahoj dnes to bylo ve škole docela dobré ale kluci jsou praštění včera jsme kvuli nim zůstali celá třída po škole a dnes málem taky jsou to tupci. Dnes o češtinu byly hodní ale tu učitelku co máme na češtinu máme i na hudebku a to bylo peklo kluci tam blbli kecali a takové věci.
Chovali se jak z divokejch vajec tedy většina kluků a každý den alespoň jeden kluk dostane poznámku se divím že to po té jedné poznámce dělají dál. Ale ani holky nejsou moc velcí andílci ale umí poslechnout když učitelka řekne a ne že se ještě vybavují to kluci mluví celou hodinu. Třeba včera upírku naštvali tak že se naštvala že nás nechala po škole :) Upírka je velmi zlá učitelka je na nás zasedlá pro to že jsme prý hrozně zlobyvá třída. Myslím si že nepříjemní učitelé jsou skoro na každé škole. Unás se na tělocviku neomlouvá to že máte menstruaci a když už se to omluví tak v pátek musíte jít ráno v 7:00 do školy převlečení v tělocviku a jít ven na raníčko tam si nahradíte zameškanou hodinu tělocvik to je hrozný já jsem měla na mále mále jsem tam šla taky jenom pro to že jsem měla menstruaci a mamka mi to omluvila od té doby nesnáším tělocvik a navíc zítra běháme 60m na to se docela těším ale stejně je tělák nejhorší předmět na světě je dokonce před fyzikou.
Mé stupnice oblíbenosti předmětů nejraději mám občanskou výchovu, češtinu, zeměpi nenávidím dějepis, fyziku, tělocvik
Napište mi PLS jak máte vi rádi školní předměty

Jane konečně venku

10. září 2014 v 18:03

Mě se tedy hodně líbí a co vám napište PLS

Vánocee

10. září 2014 v 17:54
Já už chci vánoce dost se nudím a chtěla bych zdobyt vánoce prostě mít tu pohodu jako o vánocích. Já mám vánoce ze všech nejraději a co vy řekně tě mi jaký máte nejraději ;)

Nudááááááááááá

9. září 2014 v 19:35
AHOJ celý týden se hrozně moc nudííííííííma co vy já teda hodně ach jo celý týden se mi chce spát ale na blog si čas vždy najdu. A teď ještě ke všemu ve škole pořád píšeme 10 minutovky ach joooo blee 10 minutovky.
tak mi napište komenty budu za každý ráda pokud neumřu nudou :DDDD

test nebo kvíz

4. září 2014 v 17:36
Ten to test bude pojednávat o monster high taky očem jiném když je to blog monster high ještě vymyslím ceny pro 3 nejlepší výsledky tak uvidíme. :-) odpovědi pište do komentů

1) Kolik má Clawdeen sourozenců???
2) Co je pro Deuce Viperine Gorgon???
3) Kdo je Elisabat???
4) Proč Draculaura hledala upíří srdce???
5) Kdo je Holt Hide a Jakson Jackyl???
6) Kdo byl Draculaury první láska???
7) Kde ghulky našli upíří srdce???
8) Jaký svátek se slaví na Draculauřiny narozky???
9) Jakou hlášku používá Frankie???
10) Kolik let je Draculauře???
otázky musí být vyplněny všechnyÚžasný

nový film

4. září 2014 v 16:00
Ahoj těšíte se na ten noví film monster high co slibují už tak dlouho já jo ale je to doba ach jo
Tady je malá ukázka:


škola

2. září 2014 v 12:45
Ahoj tak ve škole se mám skvěle jsem tam sice krátce ale děti jsou tam super jak se líbí vám ve škole pište mi do komentářu pls.Úžasný