Říjen 2014

Mytí vlasů

30. října 2014 v 21:42 Blbinky

Myli jste už svím MH panenkám vlasy?
Ptám se proto že sestry panenky mají takové divné vlasy a přemíšlíme o tom že je umyjeme. Bojíme se jestli se s těmi vlasy něco nestane. Prosím o radu čím jste to myli a jestli jste použili i koncionér nebo něco podobného jen vás prosím o to co nejdříve ty panenky mají strašné vlasy. A jestli jste byli spokojené s výsledkem. Moc děkuji za každou budoucí radu navždy vaše Monster Kamarádka.

Naše nová láska

29. října 2014 v 18:24 Blbinky
Ahoj myslím že vám nadpis moc neřekl ale to nevadí více vám řeknu já tak že začínáme.
Mojí a W-violet novou láskou je Petr pan viděli jsme v pondělí večer a v úterý odpoledne film a strašně se nám zalíbil i když každé trošičku jinak. W-violet se líbí herec a potom film mě se líbí film a potom herec. ;-)
Ten to film bych doporučila každému kdo má rád kouzla, lásku, pohádkové bytosti a piráty. W-violet má na svém blogu také podobný článek a tak nám udělala takoví to gif on totiž takoví to článek napadl nás obě.
Tak tady je ten gif a kopírovat jen se zdrojem.


Info o Elfech

26. října 2014 v 21:37

Ahoj tak tu mám info o Elfech snad se vám to bude líbit.

Elf je mytologická bytost původně zřejmě pocházející ze starogermánských pověstí. Jejich původní jméno pocházející ze staré severštiny zní Álf, ale používají se i jiná označení, či přepisy: alp, elbe, alf, aelf, alb. Téměř všichni autoři se shodují v tom, že mají něco společného s lesy nebo alespoň spřírodou. V současném anglosaském světě (kromě velké části fantasy literatury) se výraz elf používá převážně pro malé pohádkové bytosti příbuzné skřítkům a vílám. Na tomto pohledu má velký podíl Shakespearova hra Sen noci svatojánské.


Elfové

Obrázek zdroj: immanis.webnode.cz

Prohlášení blogu

25. října 2014 v 23:57 Novinky na blogu

Mám malé prohlášení nebaví mě psát jen o MH a EAH chtěla bych psát i o jiných věcech třeba o filmech, nadpřizozených bytostech, pohádkovích bytostech tak že od teď tu nebudou články jen o MH a EAH ale i o jiných věcech snad vám to nebude vadit a vaši návštěvnost to taky doufám neovlivní napište mi prosím váš názor budu za něj ráda. :-*
Zdroj: http://muj-magicky-svet.blog.cz/
Ale myslím že ten blog je už v ..... poslední článek je z roku 2012

Me Ever After High

25. října 2014 v 23:26 Galerie

Ahoj tak jsem se vám se rozhodla dát mou namalovanou EAH.
Udělala jsem ji jako dceru Ariel(malé mořské víli) ta ještě na EAH není tak proto snad se vám bude líbit a budu ráda za každé ohodnocení. :-*
Jméno: Ariana Mermaid
Skupina: Royal

Nekopírovat dalo mi to hodně práce a když už kopírovat tak se zdrojem.

Poznej ghulku

25. října 2014 v 20:07 Soutěže


Tak mám tu pro vás poznávačku opět prvních pět dostane diplom. :-D


Halloweenský deníček

25. října 2014 v 0:25 Deníček
Ahoj dnešní den byl voltážově výjimečný měli jsme Halloween a především jsme se neučilii co je monstrórnější než se neučit. Ale že byl Halloween už asi víte zmiňovala jsem se už předtím.
Já jsem byla za výtvor Frankensteina má maska byla namalovaná takhle první vrstva byla tekutý pudr druhá líčidla na oči(zelené) a pak už jen tu zelenou navrstvit a dodělat si stehy tužkou na oči a černé stíny pod oči.

Maska na Halloween

24. října 2014 v 21:06 Deníček
Tak tady je má slibovaná maska na halloween nikdo opakuji nikdo nebude kopírovat ale myslím že by to nikdo ani nechtěl.
Halloween

24. října 2014 v 21:05
Hi, ghuls jak se máte já se mám skvěle dnes jsme se neučili měli jsme Halloween já jsem byla za Frankensteinův výtvor potom vám sem dám foto.

MH diplomy za poznávačku

22. října 2014 v 14:33
Tak konečně jsem dodělala diplomy za poznávačku snad se vám budou líbit.