Duben 2015

Hal

26. dubna 2015 v 16:40
Brouzdala jsem interneten a narazila na anime film který mě hned oslovil, jak to bylo možné tak jsem si ho ztáhla hrozně se mi líbil a celkem mě i dojímal.

Hal


Po náhlé smrti svého přítele Hala při tragické letecké nehodě přichází Kurumi o všechno. Její srdce je zlomené. Je nucena pokračovat v životě bez svého milovaného a upadá do samotářské a smutné existence. Geniální vědec však vymyslel plán, jak Kurumi přivést zpět k normálnímu životu. Pomocí futuristické technologie s binárním ekvivalentem lidských emocí vytváří ultra-realistického robotického náhradníka, který má zaujmout Halovo místo a vysvobodit Kurumi z věčné samoty. Zpočátku odolná a zlomená, ale stále krásná Kurumi pomalu podléhá svým touhám a nachází útěchu ve společnosti robota. Přestože jejich jedinečné pouto sílí každým dalším dnem, Kurumi a Hal brzy zjistí, že jejich umělý milostný příběh je zcela jiný, než se zpočátku zdálo.

My top 10 anime movies

26. dubna 2015 v 15:58

Kon'nichiwa :) dlouho jsem nepsala tak jsem se rozhodla napsat článek o mých deseti nejoblíbenějších Anime. :)


1) Cesta do fantazie


Desetiletá Chihiro je obyčejná japonská holčička. Když se se svými rodiči vydává poprvé do nového bydliště, jejich auto zabloudí na opuštěnou lesní cestu, vedoucí k záhadnému tunelu. Chihiro i její rodiče se vydají dovnitř a objeví cosi, co považují za opuštěný lunapark. Rodiče podlehnou lákavé nabídce občerstvení v opuštěných stáncích, ale záhy se promění ve vepře. Chihiro se snaží najít pomoc a narazí na tajuplného chlapce jménem Haku. Ten ji seznámí s duchy, kteří v noci lunapark obývají a najde jí zaměstnání u Yubaby, staré čarodějnice s malým tělem a velkou hlavou, která provozuje obrovské lázně, kam si chodí odpočinout milióny pozemských bohů a jiných fantastických bytostí. Zde se skrývá jediná možnost, jak může Chihiro zrušit zakletí svých rodičů a vrátit se do lidského světa.


Jak na cosplay :)

11. dubna 2015 v 12:13
Kon'nichiwa moji milí :3333

Co je to cosplay?


Cosplay je zkratka z anglických slov "costume play", což v překladu znamená kostýmová hra. Cosplay je tedy nejen kostým, ale i herecký výkon. Jako cosplay označujeme kostým, v němž se daný člověk snaží vypadat jako nějaká postava, ať už z fantasy nebo sci-fi obecně, hodně rozšířené pak jsou kostýmy a cosplay postav z anime nebo mangy. Takový člověk, který krom kostýmu má propracovaný i charakter postavy, může být nazýván cosplayer.


Jak si vybrat postavu na Cosplayevání?

Někteří říkají že se postavy nejlépe vybírají podle charakteru. Já osobně bych si spíš vybrala podle postavy co by se mi líbila ale je to čistě na vás.

Kde sehnat cosplay?

Můžete si ho koupit je kvalitní a krásný ale zase celkem dost drahý.
Nebo si ho můžete udělat doma pokud umíte krásně šít a nebo někdo z rodiny můžete si ho ušít. Cosplay se dá také seskládat z různých kusů oblečení tím to způsobem jde udělat npř: školačka, neko a podobně.

Něco o mě

4. dubna 2015 v 11:43
Ahoj vzhledem k tomu že jsem tu dlouho nebyla tak bych sem chtěla dát něco o sobě. :)
Jméno: reálné- Marika Vávrová přátelé mi říkaji Mary a nebo Marí :)
Adminské- Pearl (zatím :) )
Datum narození: 4.7.2002 ( 12 let ...... zatím XD )
Nejoblíbenější roční období: jaro
Třída: 6.A
Oblíbený předmět: občanka, výtvarka, matematika, hudebka
Neoblíbený předmět: fyzika, čeština, tělák
Domácí mazlíček: mám pískomila jménem Eklips a fenku jménem Barunka :3
Oblíbené jídlo: no asi špagety XD
Neoblíbené jídlo: paprika plněná mletým masem.... bleeee XP
Oblíbená činnost: kreslení, zpěv (ale nevím jestli umím zpívat XD ), zkoušení nových věcí....., hraní RPG her, plavání, kostýmy, chození ven a podobně
Neoblíbená činnost: to kdybych měla vypsat tak jsem tu do zítra :D
Na čem si ulítávám: Anime, Winx, Manga, W.I.T.C.H., hudba
Zajímavost: Jsem blázen XD ne dělám si legraci někdy se chovám jako blázen ale v tom dobrém slova smyslu. Já bych byla schopná jít do města v Anime kostýmu XD umím si ze sebe udělat legraci a nestydím se za to. :D proto jsem udělala včera
foto s ninja čelenkou XD jsem blázen.

Otázky pište do komentářů :)